وارد حساب کاربری شوید   شنبه 30 ام دی 1396

بخار شو karcher

منتشر شده در تاریخ : 1395/12/29


 

ضد عفونی کردن محیط بدون استفاده از مواد شوینده به وسیله بخارشوی صنعتی کارچر

انواع مختلف بخارشوی صنعتی کارچر به شکل کاملا اقتصادی و بهداشتی محیط مورد نظر را کاملا نظافت می کند.طیف وسیع لوازم جانبی بر روی این محصول ، آن را دقیقا برای استفاده مورد نظر شما مناسب می سازد.

از این بخارشوی صنعتی می توانید برای شستشوی انواع سطوح مانند سطوح سخت، سطوح ساخته شده از استیل، شیشه، سنگ، چوب، سرامیک، لمینت، کفپوش، فرش، موکت، مبلمان و … استفاده کنید.انواع مختلف بخارشوی مکنده دار کارچر کارایی بالا و سهولت در کاربری را همزمان در اختیار شما می گذارد.

به طور کلی می توان گفت که اگر ملزم به رعایت استاندارد های سختگیرانه بهداشتی هستید بخارشوی صنعتی کارچر می تواند انتخاب ایده آلی برای شما باشد.

در سراسر دنیا از انواع مختلف بخارشوی صنعتی  کارچر به شکل گسترده در کارخانه های مواد غذایی ، آشپزخانه های صنعتی ، بیمارستان ها ، خانه سالمندان ، حمام و استخر ها استفاده می شود.

قدرت بخار بالای این بخارشوی کارچر به شکلی است که می تواند تا عمیق ترین لایه های سطوح را نظافت کرده و آلودگی ها را از بین ببرد.

انواع بخارشوی  مکنده دار کارچر دارای موتور مکنده آب و خاک همراه با قابلیت پاشش مواد شوینده می باشد که این ویژگی ها نظافت ایده آلی را برای شما به ارمغان می آورد.

زمان آماده سازی بخارشوی صنعتی

یکی از مهمترین عواملی که موجب سهولت در کاربری یک بخار شوی می شود زمان کم آماده سازی دستگاه است.از همین روی کارچر انواع بخارشوی های خود را به شکلی طراحی و ساخته است که در حداقل زمان برای استفاده آماده می شوند.

کیفیت متمایز بخارشوی صنعتی کارچر

کیفیت متمایز محصولات کارچر از سایر رقبا که خود را به خوبی در آمار و ارقام فروش و ازرش برند نشان می دهد در این سری از بخار شوی های کارچر نیز به خوبی نمایانگر می باشد.

 


کلمات کلیدی : بخارشو صنعتی

پست های مرتبط