دستگاه مبل شوی دریلی آنا

بازدید : 1392   |      

دستگاه مبل شوی دریلی آنا که مناسب جهت شستشوی مبلمان و صندلی – پله ها و دیوار و سایر سطوح مناسب می باشد که سهولت در شستشو را برای کاربر فراهم میکند .

این محصول با دارا بودن قیمت پایین تر نسبت به مبل شوی های صنعتی موجود در بازار و همچنین کاربردی آن باعث شده به دستگاهی محبوب و پرطرفدار بین مصرف کنندگان تبدیل شود . از دیگر مزایای دستگاه میتوان به سهولت در جابجایی به سبب استفاده از مخزن سمپاش و دریل اشاره کرد .

علاوه بر استفاده از دستگاه در شستشوی مبلمان و صندلی ها و دیوار و سایر سطوح میتوان از آن در کارهای سوراخکاری ( استفاده از دریل موجود روی دستگاه ) و سمپاشی ( با استفاده از لوازم سمپاشی بکار رفته در دستگاه ) استفاده کرد.

جنس مخزن این مدل از استیل و ظرفیت آن 20 لیتر که جهت شستشو برای مدت طولانی مناسب می باشد .

مراحل کار هم به این صورت است که ابتدا محلول شستشو را داخل مخزن ریخته و سپس با استفاده از تلمبه تعبیه شده روی دستگاه فشار هوای مخزن را پر میکنیم ( جهت پاشش محلول شستشو روی سطوح نیاز است که مخزن از هوا پر شود ) بعد با استفاده از دسته مخصوص شروع به پاشیدن محلول روی سطوح میکنیم و با استفاده از برس چرخان متصل به دریل عمل برس زدن را شروع میکنیم . لازم به ذکر است جهت جمع آوری مایعات و کف حاصل از شستشو نیاز به جاروبرقی با قابلیت جمع آوری مایعات می باشد .

برس این مدل از دو قسمت تشکیل شده

قسمت متحرک یا چرخنده که با کار کردن دریل شروع به چرخش میکند
قسمت مویی های دور برس که مانع پاشیدن کف یا مایعات به اطراف میشود .