درباره ما

تجهیزات نظافت صنعتی آریا
 
 

با پیشرفت زندگی روزمره تکنولوژی نظافتی نیز پیشرفت کرده و پیچیده تر شده است. لذا تجهیزات نظافت صنعتی آریا با کادری مجرب و متخصص مشاور شما در انتخاب دستگاه های نظافت صنعتی متناسب با نیازهای شما می باشد.

انتخاب دستگاه های نظافتی نیازمند کارشناسی دقیق با توجه به نیازها و بودجه مشتریان  و پیشنهادات کارشناسی میباشد .  دستگاه های مکانیزه نظافت دارای دسته بندی های گوناگونی می باشد. به طور مثال جاروبرقی صنعتی و نیمه صنعتی  ، دستگاه های زمین شوی ( اسکرابر ) ، دستگاه کارواش پرتابل (واترجت ) ، سوییپر ( جاروب ) ، بخارشوی و ... .

 تجهیزات نظافت صنعتی آریا در هر یک از گروه های ذکر شده دارای کارشناسانی خبره می باشد که با در نظر گرفتن شرایط محیطی ، نوع آلودگی ، زمان نظافت ، تعداد نیروهای بکار گرفته در قسمت نظافت ، هزینه  موردنظر و عوامل بسیار دیگر مشتریان را تا انتخاب بهترین گزینه همراهی می کنند.

تجهیزات نظافت صنعتی آریا  با سابقه طولانی در ارائه دستگاه های نظافتی در صنایع مختلف و محیط های گوناگون نظرات و تجربیات مشتریان خود را جمع آوری کرده و با در نظر گرفتن آنان در نحوه انتخاب دستگاه ها و خدمات ، دائماً در حال ارتقاء کیفیت خدمت رسانی خود می باشد.

شما با تماس با کارشناسان  با تجربه ما می توانید از خدمات رایگان مشاوره ای بهره مند شوید.و کارشناسان ما میتوانند با حضور در محل کار شما در شناسایی راه حل های نظافتی و انتخاب دستگاه مناسب شما را یاری دهند

مشتاقانه منتظر تماس شما هستیم. 

05138580091