جاروبرقی کم صدا سطلی آ نا

بازدید : 1172   |      

کد محصول : 41WD

جاروبرقی سطلی یک موتوره آب و خاک آنا

جاروبرقی یک موتوره آب و خاک آنا مدل 41WD یک عضو دسته جاروبرقی های نیمه صنعتی میباشد که از الکتروموتور سایکلون دو پروانه دمل اسلوانی (AEG) بهره مند است .
این دستگاه با قابلیت نظافت آب و خاک بهترین گزینه برای نظافت و جمع آوری زباله های تر و خشک در اماکنی مانند هتل ها ، ادارات ، فروشگاه ها ، کلینیک ها و حتی منازل می باشد . از ویژگی های بارز این جاروبرقی که باعث برآورده کردن طیف وسیعی از نیازهای بازار شده است می توان به وزن کم ، ابعاد کوچک تر و آلایندگی صوتی کم تر به نسبت جاروبرقی های صنعتی و در عوض قدرت مکش بسیار بالا آن اشاره نمود . قدرت مکش بالای موتور این دستگاه بخاطر استفاده از موتور سایکلون دو پروانه دمل اسلوانی و همچنین فیلتر گسترده ای میباشد که در این دستگاه به کار گرفته شده است . همچنین در جاروبرقی سلطی یک موتوره آنا برای جلوگیری از جمع شدن فیلتر، یک محافظ فیلتر قابل شستشو از جنس نمد نصب و تعبیه شده است که در صورت جمع آوری بیش از اندازه آب ، شناور داخلی با قطع کردن مکش دستگاه مانع از آسیب رسیدن به دستگاه میشود.
فیلتر جاروبرقی سطلی یک موتوره آب و خاک آنا کوچکترین ذرات گرد و خاک موجود را نیز جذب و یک محیط بسیار پاک و تمیز و عاری از هرگونه آلودگی و گرد و غبار را به شما تحویل میدهد علت دیر پر شدن منافذ این فیلتر طراحی شکل مخروطی و استفاده از پارچه یک طرف اتوکشیدگی شده ، می باشد .