دستگاه تب سنج اتوماتیک غیر تماسی مادون قرمز

بازدید : 588   |      

دستگاه تب سنج اتوماتیک غیر تماسی مادون قرمز، یکی از دقیق ترین و کاربردی ترین دستگاه های تب سنج تولید شده می باشد که با بازه اندازه گیری 32 تا 42.9 درجه سانتی گراد برابر با 89.6 تا 109.2 فارنهایت عمل کرده و می تواند سطح ایمنی محیط و پرسنل را بالا ببرد.

طرز کار دستگاه:

با قرار گرفتن در فاصله 5 تا 20 سانتی متری دستگاه، دستگاه در حالت آماده باش برای اسکن می باشد و نشانگر بالای دستگاه به رنگ آبی ظاهر می شود. پس از آن به رنگ بنفش ظاهر می شود، که به این معناست که دستگاه درحال اسکن کردن می باشد. در صورتی که پس از اسکن، نشانگر به رنگ زرد درآید، میزان حرارت بدن 34 درجه سانتی گراد تشخیص داده شده است، اگر به رنگ سبز باشد، میزان حرارت بدن بین 34 تا 37.2 درجه سانتی گراد می باشد، اما اگر درجه ی حرارت بدن بیش از 37.2 درجه سانتی گراد باشد، چراغ مربوطه به رنگ قرمز ظاهر شده که به معنای خطر است. فارغ از رنگهای مذکور، دمای دقیق بدن افراد نیز توسط نمایشگر دستگاه نشان داده می شود.

مکان هایی که می توانید از دستگاه استفاده کنید: بیمارستان ها، ادارت، کلینیک ها، مساجد، کافی شاپ ها، رستوران ها، سالن های اجتماعات، ورودی بانک ها، مراکز خرید، فروشگاه ها، کارخانه ها، آزمایشگاه ها، مطب ها، هتل ها، اماکن مذهبی، فست فود ها، مدارس، دانشگاه ها، کارگاه ها و…


نوع صفحه نمایش: TN LCD
طرز کار دستگاه: برق شهری
ابعاد صفحه نمایش: 30*30 میلی متر
میزان دقت: 0.3 درجه سانتی گراد (0.6 درجه فارنهایت)
بازه اندازه گیری: 32 تا 42.9 درجه سانتی گراد برابر با 89.6 تا 109.2 فارنهایت
پاسخ طیفی: 8 میکرومتر _ 14 میکرومتر
فاصله بهینه اندازه گیری: 5 تا 20 سانتی متر
دمای محیط عملکردی: 15 تا 30 درجه سانتی گراد برابر با دمای اتاق
تکرار پذیری: 0.3 درجه سانتی گراد برابر با 0.6 درجه فارنهایت
زمان پاسخ و حداقل زمان بین دو اندازه گیری: 250ms> (خوانده شده 95 درصد)
متعلقات: برگه راهنما، سه پایه دوربین، کابل برق