دستگاه ضد عفونی کننده اتوماتیک

بازدید : 799   |      

کد محصول : اتوماتیک PA-150

- مصرف بهینه:

این دستگاه محلول ضد عفونی کننده را به صورت اسپری بر روی دست پاشش میکند و باعث میشود که مصرف کمتر شده و راحت تر عمل ضد عفونی کردن انجام شود.- تنظیم میزان خروجی:

زمان اسپری کردن قابل تنظیم است و میتوان از 0.5 الی 2 سی سی تغییر داد. این عمل توسط دکمه ای که در داخل دستگاه است انجام میشود. با فشار دادن دکمه چراغ نشانگر جلوی دستگاه پر رنگ تر شده و میزان خروجی بیشتر میگردد.- مخزن محلول ضد عفونی:

مخزن این دستگاه 1500 سی سی (1.5 لیتر) است که در هنگان استفاده 0.5 سی سی میتواند 3000 بار استفاده شود. در داخل مخزن سنسور شناور وجود دارد که در هنگام کم شدن محلول (کمتر از 200 سی سی) چراغ دستگاه به حالت قرمز در آمده و پمپ دستگاه تا پر شدن مخزن غیر فعال میشود. این عمل از کارکرد پمپ بدون مایع جلوگیری میکند و عمر آن را طولانی میکند.- چراغ نشانگر:

در قسمت اسپری کننده و جلوی مخزن چراغ نشانگر LED وجود دارد که در هنگام کار کردن پمپ روشن شده و کارکرد دستگاه را مشخص می کند . در هنگام کم بودن محلول چراغ به رنگ قرمز در می آید و در زمان تنظیم میزان خروجی پر رنگ و کم رنگ میشود. این عمل توسط برد اصلی دستگاه کنترل میشود.- بدنه:

جنس بدنه این دستگاه از پلاستیک می باشد و برای بهتر شدن ظاهر از ورق استیل هم استفاده شده است. در دو رنگ مشکی و سفید تولید شده و به سلیقه مشتری عرضه می گردد- کارکرد با برق:

توان مصرفی این دستگاه توسط آداپتور 12 ولت و اتصال به برق تامین میشود. (این مدل بدون محفظه باتری است)