فرش و مبل شوی کارچر10/1 PUZZI

بازدید : 955   |      

کد محصول : 10,1

معرفی محصول

فرش و مبل شوی کلاس puzzi در دو مدل puzzi 10/2 adv و puzzi 10/1 توسط شرکت کرشر تولید می شود. فرش و مبل شوی مدل PUZZI کارچر برای استفاده مداوم صنعتی طراحی و ساخته شده اند. در طراحی این دستگاه ها نکات مهمی از جمله سهولت در استفاده، هزینه تعمیر و نگهداری پایین، بالاتر رفتن سطح کیفی عملکرد دستگاه ها، زمان کارکرد کوتاه تر و…. مد نظر بوده است. نحوه عملکرد این دستگاه های فرش شوی این گونه است که ترکیبی از آب و مواد شوینده را بر روی سطح مورد نظر می پاشند تا این محلول آلودگی های موجود در سطح مورد نظر را در خود حل کند سپس بلافاصله این محلول را مکش می کند.

مهندسین طراح شرکت کارچر این محصولات را به گونه ای طراحی کرده اند تا قدرت مانور بالایی داشته باشند، این قابلیت امکان نظافت محیط هایی که دسترسی به آنها سخت می باشد ( مانند زیر میزها و مبلمان ) را هم فراهم می کند. طیف وسیعی از نازل های حرفه ای برای این فرش شوی طراحی و ساخته شده است تا کار کردن با آنها را ساده تر کند. فرش و مبل شوی صنعتی مدل PUZZI کارچر به گونه ای است که کمترین میزان رسوبات را بر جای می گذارند.

قدرت وان بالای مکش این دستگاه ها موجب می شود که سطح شسته شده سریعاً خشک شود که این قابلیت امکان جذب مجدد گرد و خاک توسط سطح را کاهش داده و سطح را برای استفاده دوباره سریعاً آماده می کند. از دیگر ویژگی های این فرش شوی صنعتی صدای کم تولید شده توسط موتور مکنده می باشد، که آن را برای استفاده در محیط های مختلف مناسب می سازد. نازل شتشوی کف جدید کارچر که از نوین ترین فناوری ها در طراحی و ساخت آن کمک گرفته شده است عملکرد این دستگاه ها را بسیار ارتقا داده است. سیستم کف زدای مخصوصی، داخل مخزن آب کثیف این وسیله به کار رفته است که کارایی آن را به شکل قابل توجه افزایش می دهد. صرف نظر از تمامی ویژگی های ذکر شده فراموش نکنید که این دستگاه ها توسط کارچر آلمان طراحی و ساخته شده اند، برندی که همواره به عنوان شرکت پیشرو در زمینه تولید دستگاه های نظافت صنعتی شناخته می شود.

مهم ترین ویژگی های این محصول عبارتند از:

• قابلیت اتصال برس چرخان (انتخابی)

مدل 2/10 Puzzi قابلیت اتصال نازل 1/30 PW را دارد. این نازل مجهز به برس چرخان می باشد که کیفیت نظافت فرش و موکت را تا حد زیادی افزایش می دهد.

• طراحی ویژه بدنه

قابلیت قرارگیری سیم برق بر روی بدنه قابلیت تعویض آسان و سریع نازل ها

• سیستم کف زدایی داخل مخزن آب کثیف

• دارای مخزن مخصوص برای نصب قرص های شوینده

• خروجی مخصوص اتصال برس دوار مدل PW30

• دسته کمکی اضافه برای سهولت کارکرد

• موتور وکیوم قدرتمند و کم صدا

• قابلیت جدا شدن مخزن آب کثیف