پولیشر صنعتی انا

بازدید : 1818   |      

دستگاه پولیشر آنا

دستگاه پولیشر آنا یک عضو از و زمیدستگاه های کفشورن شوی صنعتی آنا با قدرت زیاد و مانور و وراندمان کاری بالا، برای شستن سطوح بزرگ و کوچک میباشد و وسیله ای برای شستشو و پولیش سطوح سنگی، موزاییک، سرامیک، پارکت، کفپوش و شستشوی فرش و موکت میباشد .,
سیستم های ایمنی

دستگاه کف شور برقی آنا تنها پولیشر دارای نشان استاندارد ملی میباشد و مجهز به سیستم های ایمنی پیشرفته میباشد .
از جمله عدم روشن شدن دستگاه در صورت تنظیم نبودن دسته با قد کاربر ( زیرا کارکرد بدون تنظیم ارتفاع با قد فرد بسیار خطرناک می باشد ) .
همچنین طراحی شصتی های روی دسته به نحوی میباشد که در صورت محکم چسبیدن دسته توسط کاربر شروع به کار میکند .,
اتصال مستقیم گیربکس به موتور

از دیگر مزایای دستگاه پولیشر آنا بهره مندی از سیستم منحصر به فرد شرکت آنا در اتصال مستقیم گیربکس به موتور میباشد که باعث شده است موتور در استفاده طولانی مدت از تنظیم خارج نشود و عمر گیربکس و موتور دستگاه افزایش یابد.

همچنین در دستگاه پولیشر آنا از موتور قدرتمند موتوژن دو خازن استفاده شده است ( استفاده از دو خازن در الکتروموتور باعث شده که دستگاه در حالت درگیری برس با سطح زمین یا فرش استارت قدرتمندی داشته باشد ) .
برس ها و پد ها

این دستگاه کف شور صنعتی با توجه به طیف گسترده کاربرد آن ، دارای دو نوع برس مخصوص شستشو و پولیش زدن و همچنین پایه پد و پد های مختلف جهت صیقل کاری سطوح میباشد .
مثلا جهت استفاده در قالیشویی ها بهتر است از برس نرم استفاده شود . همچنین مویی های استفاده شده در برس های تولیدی آنا از جنس پرلون (بسیار مقاوم تر از نایلون ) میباشد .تا علاوه بر طول عمر طولانی ،به مرور زمان فرم خود را از دست ندهد .