تاریخچه برند کارچر KARCHER

تاریخچه برند کارچر KARCHER

آلفردکرشر یکی از مخترعان و موسسانی بود که به همراه اشخاصی چون روبرت بوش ،گوتلیبدایملر و کانت زپلینکمکهای شایان ذکری به پیشرفت Württemberg بعد از شروع صنعتی سازی نموده است .
او با  فداکاریها و تعهدات خود نقش بسزایی در توسعه ایده های  خویش داشته است .

 . در ابتدا Kärcher در زمینه طراحی عناصر گرمایش صنعتی زیر آب ، یعنی در ذوب نمکی که با بخاری های غوطه وری گرم می شوند ، تخصص داشت. پس از آزمایشات متعدد ، کوره سخت کننده آلیاژها ، به اصطلاح "کوره حمام نمکی Kärcher" تولید شد. حدود 1200 واحد تا سال 1945 فروخته شد. كارچر اولین ماشین شستشوی مدرن تحت فشار DS 350 را در سال 1950 اختراع كرد. از آن زمان به بعد ، کرچر در طراحی و توسعه واشرهای فشار پیشرو بوده است. دامنه محصولات این شرکت گسترش یافته و هم اکنون کل زمینه تمیز کردن (جارو ، شوینده ها ، خشک کن های تمیزکننده ، جاروبرقی های خشک و مرطوب ، جاروبرقی ، جارو برقی باتری ، دستگاه های تمیزکننده بخار ، تجهیزات انفجار یخ خشک ، مواد پاک کننده قطعات ، سیستم های تصفیه آب) را شامل می شود. ، سیستم های بازیافت فاضلاب و وسایل نقلیه). Kärcher همچنین پمپ ها و سیستم های آبیاری را ارائه می دهد.

در سال 1974 رنگ شرکت از آبی به زرد تغییر یافت. از همان سال ، این شرکت تحت هدایت همسر آلفرد کرچر ، ایرنه کرچر ، مدل HD 555 را که اولین فشار شویی برای کاربران خصوصی است ، راه اندازی کرد.

امروزه این شرکت خانوادگی ، که در وینندن نزدیک اشتوتگارت مستقر است ، در 160 کشور با 100 شرکت تابعه در سراسر جهان نمایندگی دارد ، و تجهیزات تمیز کردن تجاری و همچنین تجهیزات تمیز کردن را برای مصرف کننده خصوصی می فروشد.

کرچر صاحب مارک های واشر تحت فشار لاندا ، هوتسی و کوسه ، واشر قطعات Cuda ، سیستم های تصفیه آب Watermaze و سیستم های تمیز کردن کف گروه Windsor Kärcher و شرکت تولیدی ایتالیایی Hawk Pumps یا Woma Pumps در آلمان است.  آنها تأمین کننده اصلی سیستمهای تمیز کردن ناتو و ارتش ایالات متحده هستند.

 

 

تصویر پایین اولین واترجت تولیدی کرشر

آلفرد کرچر به عنوان یک مهندس جوان (1935)

کارمندان بازرگانی و فنی وآزمایشگاهی کرشر بعد از گذراندن ناهار خود در باغها لذت می بردند (1939).

و اکنون

نشست جهانی مهندسین وکارمندان در وینندن ، آلمان (2018).

و  هم اکنون تجهیزات نظافتی آریا  افتخار نمایندگی محصولان کارچر آلمان را در استان خراسان  دارد

نظر بدهید