Cleanvac

Cleanvac

فعالیت خود را از سال 1990 در استانبول ترکیه به عنوان سرویس نظافت و تمیز کردن  آغاز کرد. از سال 1993 ، دامنه و ظرفیت خود را در تولید ماشین شستشوی فرش ، جاروبرقی صنعتی ، واترجت  ، دستگاه تمیز کردن کف ، سویپر خیابان ، با نام Cleanvac گسترش داده است.

کارخانه تولیدی در ساکاریا کاراسو در 10000 مترمربع فضای باز و 6.000 متر مربع منطقه بسته و 2.500 متر مربع منطقه بسته در منطقه Akçakoca Melenağzı واقع شده است و دفتر مرکزی این شرکت در منطقه عمرانیه / دودلو استانبول واقع شده است. Tektem تمام فرایندها را از طراحی ماشین های تمیز کننده  تا تولید قالب و تولید انبوه در کارخانه انجام می دهد. علاوه بر این ، با طراحی و تولید ماشین آلات ویژه برای نیازهای صنعت نظافت و نیازهای وسایل نقلیه الکتریکی ، رضایت مشتری را فراهم می کند.

این شرکت با شبکه توزیع خود در ترکیه و بسیاری از کشورها ، تیم خدمات از فروش و پشتیبانی خدمات پس از فروش ، هدف آن ارائه محصول مناسب ، به موقع و به منظور اطمینان از استفاده کارآمد و مداوم است.

تعهد ماشین های تمیز کننده Cleanvac به محصولات و مشتریان خود ؛ با حذف آن از مالکیت انفرادی ، جارو برقی صنعتی ترکیه ، ماشین لباسشویی اتوماتیک فرش ، ماشین های خاک گیر فرش ، دستگاه های فروش اتوماتیک کف تمیز کردن ، دستگاه های تمیز کردن و پرداخت کف سخت ، ماشین های تمیز کننده فشار ، ماشین  شستشوی فرش  ، ماشین شستشوی صندلی با بخار و بالا vacuum این بزرگترین شرکت خصوصی است که ماشین آلات یکپارچه تولید می کند. این اولین تولید در ترکیه را به ارمغان آورده است.

 

نظر بدهید